Dygestoria kontaktZapraszamy Państwa do kontaktu:

telefon komórkowy +48 510 396 616
adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadowoleni klienci to dla naszej strategi najcenniejsza wartość, dlatego w celu jak najlepszego i kompetentnego doradztwa w doborze naszej oferty do Państwa oczekiwań możliwe są odwiedziny bezpośrednio u ewentualnego nabywcy. Bazując jednak na naszym dużym doświadczeniu w branży większość zrealizowanych zleceń wykonujemy bez konieczności wizytacji u naszych klientów.

Wysyłając zapytanie ofertowe na adres mailowy bądź fax-em w sprawie zakupu dygestorii lub mebli laboratoryjnych prosimy o wyszczególnienie w nim informacji odnośnie charakterystyki odczynników chemicznych które Państwo stosują w laboratorium oraz ewentualne wymiary, bądź rzut techniczny pomieszczeń podlegających wyposażeniu. Powyższe pozwoli nam dopasować naszą ofertę do Państwa wymagań zwłaszcza materiał z jakiego mają być wykonane blaty robocze ponieważ materiał konstrukcyjne – płyty z litego PVC są odporne na większość kwasów i zasad.

Nasza oferta będzie dopasowana do Państwa potrzeb, zostaną w niej zawarte koszty transportu wraz z wniesieniem towaru na miejsce przeznaczenia, montaż do wcześniej przygotowanych instalacji wentylacji, elektrycznej, wod-kan i gaz. W przypadku akceptacji naszych warunków prosimy o przesłanie zamówienia, realizacja jest uzgadniana osobiście - zawsze na czas.

Nasza firma dysponuje własnym transportem na terenie Polski, co gwarantuje bardzo dobrą jakość dostarczanych towarów bezpośrednio do klienta.

Dygestoria kontaktDygestoria kontakt